Spotkanie Podbeskidzie - Korona Kielce zakończone wynikiem 2-3

Podbeskidzie - Korona Kielce zakończony wynikiem 2-3.

Po pierwszej połowie spotkania między Podbeskidzie oraz Korona Kielce wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-3.

W dniu 2021-09-11 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 8 pomiędzy Podbeskidzie a Korona Kielce.

Gole strzelali: J. Łukowski 18' 0-1 G. Merebashvili 44' 1-1 J. Łukowski 53' 1-2 K. Biliński 59' 2-2 J. Górski 90' 2-3

Żółte kartki Podbeskidzie: D. Frelek 55' D. Polkowski 61' G. Merebashvili 67' J. Bieronski 90'

Żółte kartki Korona Kielce: K. Forenc 57' M. Koj 83' G. Szymusik 88' Z. Petrovic 90' J. Gorski 90'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Podbeskidzie zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Motor Lublin i Resovia Rzeszów natomiast Korona Kielce z Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Zaglebie Sosnowiec.

Kibice z zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak D. Frelek K. Forenc systematycznie sprawiają wyśmienitym miłośnikom piłki nożnej wiele wrażeń. Zdarzają się efektowne asysty i gole, ostre sytuacje na faul dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Zmagania między zawodnikami ligowymi bywają zaciekłe, nie często zdarza się, że mecze męczą fana. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Podbeskidzie oraz Korona Kielce z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.