Spotkanie pomiędzy Korona Kielce i Sandecja Nowy Sącz zakończone wynikiem 0-1 na obiekcie Suzuki Arena

Korona Kielce vs Sandecja Nowy Sącz 0-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Korona Kielce a Sandecja Nowy Sącz zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

Dnia 2021-09-18 18:30 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Korona Kielce a Sandecja Nowy Sącz.

Gole strzelali: T. Boczek 12' 0-1

Żółte kartki Korona Kielce: D. Nowak 31' F. Oliveira 82' A. Fraczczak 90'

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Szczepanek 29' D. Chmiel 65' K. Slaby 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów a Sandecja Nowy Sącz z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Resovia Rzeszów.

Coraz częściej wierni kibice futbolu z dużym zapałem śledzą starcia, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak D. Nowak B. Szczepanek niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym miłośnikom futbolu wiele niezapomnianych emocji. Obserwujemy bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii bramki czy asysty, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy graczami ligowymi są bezkompromisowe, rzadko zdarza się, że są to zmagania drętwe. Warto więc śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze futbolowe wyjątkowej ligi I Liga. Korona Kielce i Sandecja Nowy Sącz i ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Suzuki Arena.