Dnia 2021-09-27 16:00 miało miejsce spotkanie Zaglebie Sosnowiec - Korona Kielce: 0-0

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Sosnowiec a Korona Kielce wynik wynosił 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-0.

W dniu 2021-09-27 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Korona Kielce.

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Sobczak 63' J. Ribeiro Oliveira 90'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Szpakowski 8' M. Zebic 25' J. Podgorski 34' P. Malarczyk 63' K. Forenc 64' M. Zebic 89'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Korona Kielce: M. Zebic 89'

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce podejmie Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Dzisiaj fani śledzą poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi S. Sobczak M. Szpakowski częstokroć zaserwowały kapitalnym kibicom emocje sięgające zenitu. Natrafiamy na nieprzepisowe sytuacje na faul, wyjątkowe asysty i sytuacje podbramkowe gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania między graczami ligowymi bywają zaciekłe, rzadko zdarza się, że spotkania nas nudzą. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Zaglebie Sosnowiec i Korona Kielce i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Ludowy.