Spotkanie Korona Kielce kontra Chrobry Głogów dnia 2021-10-02 16:00 na obiekcie Suzuki Arena - 2-2

Korona Kielce kontra Chrobry Głogów, wynik 2-2. W dniu 2021-10-02 16:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 11 pomiędzy Korona Kielce a Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie spotkania między Korona Kielce i Chrobry Głogów wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Gole strzelali: D. Blanik 30' 1-0 M. Lebedynski 32' 1-1 D. van der Heiden 46' 1-2 J. Lukowski 62' 2-2

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 6' P. Malarczyk 40'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Lebedynski 24' T. Cywka 25' D. van der Heiden 40' A. Banasiak 55' R. Mandrysz 90'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

W dzisiejszych czasach oddani fani śledzą poczynania w lidze I Liga. Interesujące zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy jak M. Koj M. Lebedynski nieprzerwanie sprawiają kapitalnym miłośnikom wiele wspaniałych emocji. Systematycznie natrafiamy na efektowne bramki oraz asysty, nieczyste sytuacje z faulem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Wspaniałe walki między graczami ligowymi są nader zaciekłe, nie często bywa, iż są to zmagania usypiające. Z tego względu warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić widowiska sportowe znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Korona Kielce i Chrobry Głogów i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Suzuki Arena.