Spotkanie Korona Kielce - Odra Opole zakończone wynikiem 2-1 na stadionie Suzuki Arena dnia 2021-10-29 18:30

Korona Kielce - Odra Opole 2-1.

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce a Odra Opole zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2021-10-29 18:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15 pomiędzy Korona Kielce a Odra Opole.

Gole strzelali: K. Nowak 12' 0-1 P. Malarczyk 36' 1-1 J. Podgórski 39' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 29' Z. Petrovic 52' M. Gasior 84' M. Bortniczuk 90'

Żółte kartki Odra Opole: A. Piech 29' M. Spychala 57' M. Kaminski 81'

Czerwone kartki Odra Opole: K. Janus 68'

Główny sędzia meczu to P. Gryckiewicz. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami GKS Katowice oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Odra Opole zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

Liczni fani futbolu śledzą bardzo fascynujące starcia w lidze I Liga. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak M. Koj A. Piech wielokrotnie zapewniają fantastycznym kibicom wrażenia sięgające zenitu. Stale obserwujemy widowiskowe asysty i bramki, ostre faule zapewniające niesamowite przeżycia i przyjemność z meczu. Potyczki między drużynami piłkarskimi zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często zdarza się, że są to zmagania mało interesujące. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Korona Kielce i Odra Opole jak ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Suzuki Arena.