Mecz Odra Opole kontra Korona Kielce dnia 2022-05-06 18:30 - 3-1

Odra Opole kontra Korona Kielce zakończony wynikiem 3-1. W dniu 2022-05-06 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 32. Na przeciw siebie stanęły Odra Opole oraz Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania między Odra Opole oraz Korona Kielce wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: A. Klimek 44' 1-0 T. Mikinič 46' 2-0 D. Czapliński 65' 3-0 A. Danek 84' 3-1

Żółte kartki Odra Opole: J. Szrek 90'

Żółte kartki Korona Kielce: K. Petrov 1' R. Corral 30' K. Petrov 45' D. Blanik 45'

Czerwone kartki Odra Opole:

Czerwone kartki Korona Kielce: K. Petrov 45'

Główny sędzia spotkania to T. Wajda. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Odra Opole stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz GKS Katowice natomiast Korona Kielce z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Utalentowane futbolowe zespoły z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak J. Szrek K. Petrov raz za razem gwarantują kapitalnym sympatykom mnóstwo emocji. Zmagania między piłkarzami z ligi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż widowiska męczą. Natrafiamy na bezlitosne faule kończące się niejednokrotnie żółtym kartonikiem, widowiskowe asysty czy gole gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska sportowe znakomitej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich znanych zespołów jak Odra Opole oraz Korona Kielce w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.