Mecz pomiędzy Korona Kielce oraz GKS Katowice dnia 2022-05-14 10:40 na obiekcie Suzuki Arena - 1-2

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Korona Kielce oraz GKS Katowice wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Dnia 2022-05-14 10:40 na stadionie Suzuki Arena odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 33 pomiędzy Korona Kielce a GKS Katowice.

Gole strzelali: A. Błąd 43' 0-1 P. Szwedzik 48' 0-2 L. Zarandia 90' 1-2

Żółte kartki Korona Kielce: D. Takac 72'

Żółte kartki GKS Katowice: F. Szymczak 58' M. Roginic 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był G. Kawałko. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Korona Kielce stawi czoła Tychy 71, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz . Kolejno natomiast GKS Katowice z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły oraz piłkarze tacy jak m.in. D. Takac F. Szymczak nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, idealne bramki czy asysty, które dodają pikanterii całemu widowisku. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się nader zajadłe, nie często zdarza się, iż widowiska nas nudzą. Z tego względu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Korona Kielce oraz GKS Katowice i ich udział w I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Suzuki Arena.