Mecz Korona Kielce kontra Legia Warszawa, wynik 1-1

W dniu 2022-07-16 18:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 1. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce oraz Legia Warszawa.

Po pierwszej połowie meczu między Korona Kielce a Legia Warszawa wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: E. Muçi 72' 0-1 P. Wszołek J. Łukowski 82' 1-1 L. Zarandia

Żółte kartki Korona Kielce: Jacek Podgórski 29' Bartosz Śpiączka 90'

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 45' Mateusz Wieteska 45' Mateusz Wieteska 61' Artur Jędrzejczyk 90'

Czerwone kartki Legia Warszawa: Mateusz Wieteska 61'

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Warta Poznań a Legia Warszawa z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Widzew Łódź.

Fani z dużym entuzjazmem śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak Jacek Podgórski Josué raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wspaniałych emocji. Potyczki między zawodnikami bywają zajadłe, nie często bywa, że mecze nie są warte uwagi. Zdarzają się nieczyste faule, przechodzące do historii asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Korona Kielce i Legia Warszawa z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Suzuki Arena.