Korona Kielce vs Slask Wroclaw, wynik spotkania: 3-1

Korona Kielce vs Slask Wroclaw, wynik końcowy 3-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Korona Kielce i Slask Wroclaw wynik to 2-0. Końcowy wynik meczu to 3-1.

W dniu 2022-08-01 17:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3 pomiędzy Korona Kielce a Slask Wroclaw.

Gole strzelali: Bartosz Śpiączka 27' 1-0 Adrian Danek Jakub Łukowski 35' 2-0 John Yeboah 47' 2-1 Petr Schwarz Bartosz Śpiączka 90' 3-1 Mario Zebić

Żółte kartki Korona Kielce: Adam Deja 25' Saša Balić 43' Oskar Sewerzyński 86'

Żółte kartki Slask Wroclaw: Patrick Olsen 42'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Wajda, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Wisla Plock natomiast Slask Wroclaw podejmie Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Cracovia Krakow.

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Adam Deja Patrick Olsen nierzadko zaserwowały wyborowym sympatykom wiele wrażeń. Stale obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul zakończone wielokrotnie żółtą kartką, widowiskowe bramki czy asysty, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Niesamowite walki między piłkarzami zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż widowiska przynudzają. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich iśledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich drużyn jak Korona Kielce i Slask Wroclaw w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie, Suzuki Arena.