Mecz Lechia Gdansk - Korona Kielce zakończony wynikiem 0-1

W dniu 2022-08-06 13:00 na obiekcie sportowym Polsat Plus Arena Gdańsk odbył się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Lechia Gdansk i Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu między Lechia Gdansk i Korona Kielce wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Nalepa 22' 0-1

Żółte kartki Lechia Gdansk: Mario Maloča 90' Michał Nalepa 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Dalibor Takáč 18' Kyrylo Petrov 37' Grzegorz Szymusik 45' Jacek Podgórski 90'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny sędzia meczu - Lukasz Kuzma, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Lechia Gdansk stanie naprzeciw Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Radomiak Radom.

Liczni kibice śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące zespoły futbolowe i zawodnicy jak Mario Maloča Dalibor Takáč raz za razem zapewniają pierwszorzędnym fanom wiele niezapomnianych przeżyć. Przyciągające uwagę walki między drużynami futbolowymi bywają zaciekłe, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki mało interesujące. Stale obserwujemy widowiskowe asysty i sytuacje podbramkowe, brutalne sytuacje z faulem, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy każdego fana futbolu, aby śledzić widowiska sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Lechia Gdansk i Korona Kielce w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Polsat Plus Arena Gdańsk.