Dnia 2022-08-15 17:00 odbył się mecz pomiędzy Korona Kielce i Warta Poznań zakończony wynikiem 0-1

W dniu 2022-08-15 17:00 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 5. Zmierzyły się Korona Kielce i Warta Poznań.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Korona Kielce a Warta Poznań zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: Michał Kopczyński 36' 0-1

Żółte kartki Korona Kielce: Bartosz Śpiączka 41' Oskar Sewerzyński 72' Mario Zebić 80'

Żółte kartki Warta Poznań: Dimitrios Stavropoulos 70' Milan Corryn 90'

Czerwone kartki Korona Kielce: Saša Balić 12'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Sędzią głównym tego spotkania był Sebastian Krasny, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Stal Rzeszów. Kolejno natomiast Warta Poznań z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Jastrzębie.

W dzisiejszych czasach mnóstwo kibiców śledzi fascynujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie drużyny z tej ligi i piłkarze tacy jak przykładowo Bartosz Śpiączka Dimitrios Stavropoulos nieustannie serwują kapitalnym kibicom wiele emocji. Systematycznie zdarzają się nieczyste faule, efektowne asysty oraz bramki gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego meczu. Cieszące oko zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo bezkompromisowe, nie często zdarza się, iż są to mecze drętwe. Z tego względu warto śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i przeglądać spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Korona Kielce i Warta Poznań oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Suzuki Arena.