Mecz Wisla Plock vs Korona Kielce zakończony wynikiem 2-1

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock a Korona Kielce wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2022-08-20 13:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 6. Na przeciw siebie stanęły Wisla Plock oraz Korona Kielce.

Gole strzelali: R. Wolski 16' 1-0 Davo 60' 2-0 D. Rasak B. Śpiączka 90' 2-1

Żółte kartki Wisla Plock: Aleksander Pawlak 52'

Żółte kartki Korona Kielce: Adrian Danek 82'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia spotkania - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Wisla Plock stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa oraz Gornik Zabrze natomiast Korona Kielce podejmie Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Stal Rzeszów oraz Pogon Szczecin.

Dzisiaj liczni kibice z entuzjazmem śledzą ekscytujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak Aleksander Pawlak Adrian Danek raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Regularnie obserwujemy efektowne gole oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie czerwoną kartką zapewniające pikanterii całemu widowisku. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami są zagorzałe, nie często bywa koniec końców, że spotkania nudzą fana. Serdecznie zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Wisla Plock oraz Korona Kielce z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.