Spotkanie Radomiak Radom vs Korona Kielce, wynik 0-2

Radomiak Radom vs Korona Kielce wynik spotkania 0-2. W dniu 2022-08-27 10:30 na stadionie Stadion Radomiaka Radom rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom i Korona Kielce.

Pierwsza połowa spotkania między Radomiak Radom i Korona Kielce zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: B. Śpiączka 35' 0-1 D. Takáč D. Błanik 83' 0-2 O. Sewerzyński

Żółte kartki Radomiak Radom: Luís Machado 62'

Żółte kartki Korona Kielce: Jakub Łukowski 38' Miłosz Trojak 68' Dawid Błanik 85' Yevgeni Shikavka 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Radomiak Radom zmierzy się już z Radomsko, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Wisla Plock. Kolejno natomiast Korona Kielce z Stal Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Miedz Legnica.

Liczna grupa kibiców z zapałem śledzi pasjonujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Mocne drużyny piłkarskie z tej ligi i piłkarze tacy jak Luís Machado Jakub Łukowski raz za razem zapewniają wspaniałym kibicom wiele zapierających dech w piersiach emocji. Wspaniałe zmagania między graczami ligowymi są bardzo zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, iż potyczki męczą fana. Stale trafiamy na wyjątkowe asysty oraz bramki, nieczyste faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa. Radomiak Radom i Korona Kielce oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Radomiaka Radom.