Spotkanie Korona Kielce vs Pogon Szczecin zakończone wynikiem 1-2

Korona Kielce vs Pogon Szczecin, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce oraz Pogon Szczecin zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-09-04 13:00 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 8. Zmierzyły się ze sobą Korona Kielce i Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Damian Dąbrowski 5' 0-1 Kacper Smoliński 33' 0-2 Kamil Grosicki Dawid Błanik 57' 1-2

Żółte kartki Korona Kielce: Miłosz Trojak 73'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Léo Borges 41' Jakub Bartkowski 80' Jean Carlos 87'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia spotkania - Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia a Pogon Szczecin zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk.

Bardzo często oddani kibice futbolu z dużym zapałem śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Ciekawe zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi Miłosz Trojak Léo Borges nieprzerwanie gwarantują fantastycznym miłośnikom futbolu mnóstwo emocji. Zdarzają się widowiskowe bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Walki między zawodnikami bywają niezwykle zajadłe, nie często bywa definitywnie, iż zmagania nas nudzą. To też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych orazprzeglądać mecze futbolowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich popularnych drużyn jak Korona Kielce oraz Pogon Szczecin z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Suzuki Arena.