Spotkanie Miedz Legnica kontra Korona Kielce zakończone wynikiem 2-2 dnia 2022-09-11 10:30

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Miedz Legnica a Korona Kielce zakończyła się 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-09-11 10:30 na stadionie Stadion im. Orła Białego odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Miedz Legnica a Korona Kielce.

Gole strzelali: Ángelo Henríquez 30' 1-0 Luciano Narsingh Jakub Łukowski 53' 1-1 Dawid Błanik Ángelo Henríquez 80' 2-1 Kyrylo Petrov 83' 2-2 Jacek Kiełb

Żółte kartki Miedz Legnica: Jerónimo Cacciabue 44' Nemanja Mijušković 75'

Żółte kartki Korona Kielce: Konrad Forenc 30' Marcin Szpakowski 40' Łukasz Sierpina 68' Jacek Kiełb 88' Kyrylo Petrov 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Główny arbiter spotkania - Tomasz Wajda, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Miedz Legnica zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa natomiast Korona Kielce z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia i Zaglebie Lubin.

Coraz częściej zauważamy, iż oddani kibice z dużym zapałem śledzą ekscytujące poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły i piłkarze tacy jak Jerónimo Cacciabue Konrad Forenc często zapewniły wyborowym sympatykom wiele wspaniałych przeżyć. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami zdarzają się niezwykle zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się ostatecznie, iż są to widowiska statyczne. Regularnie zdarzają się nieczyste faule, zapadające w pamięć gole oraz asysty zapewniające niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy każdego kibica, aby śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych orazoglądać widowiska sportowe znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Uczestnictwo takich zespołów jak Miedz Legnica oraz Korona Kielce w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion im. Orła Białego.