Mecz Korona Kielce kontra Gornik Zabrze zakończony wynikiem 1-2

Korona Kielce kontra Gornik Zabrze 1-2. W dniu 2022-09-18 10:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Korona Kielce a Gornik Zabrze.

Pierwsza część spotkania między Korona Kielce i Gornik Zabrze zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: Jakub Łukowski 16' 1-0 Bartosz Śpiączka Kanji Okunuki 45' 1-1 Kanji Okunuki 57' 1-2 Piotr Krawczyk

Żółte kartki Korona Kielce: Adam Deja 68' Miłosz Trojak 79' Saša Balić 83'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 63' Aleksander Paluszek 70'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stawi czoła Jagiellonia, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec natomiast Gornik Zabrze podejmie Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Lech Poznan.

Coraz częściej liczna grupa kibiców śledzi niezwykle interesujące potyczki ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak Adam Deja Erik Janža systematycznie gwarantują kapitalnym miłośnikom emocje zapadające w pamięć. Często zdarzają się nieprzepisowe faule zakończone pokazaniem czerwonego kartonika, idealnie wyliczone asysty i gole, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Walki między zawodnikami z ligi bywają zaciekłe, niezwykle rzadko zdarza się, iż potyczki nudzą. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, śledzić spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Korona Kielce i Gornik Zabrze i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Suzuki Arena.