Jagiellonia - Korona Kielce, wynik spotkania 4-1

Jagiellonia - Korona Kielce 4-1. Dnia 2022-10-02 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11. Zmierzyły się Jagiellonia oraz Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania między Jagiellonia a Korona Kielce wynik to 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 4-1.

Gole strzelali: Tomas Prikryl 31' 1-0 Jakub Łukowski 35' 1-1 Yevgeni Shikavka Marc Gual 52' 2-1 Fedor Černych 62' 3-1 Jesús Imaz 85' 4-1 Marc Gual

Żółte kartki Jagiellonia: Israel Puerto 32' Zlatan Alomerović 45'

Żółte kartki Korona Kielce: Adrian Danek 32' Jacek Podgórski 60'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia stawi czoła Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Lechia Zielona Góra. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec oraz Górnik Łęczna.

W dzisiejszych czasach oddani fani z dużym zapałem śledzą niezwykle interesujące starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Utalentowane drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Israel Puerto Adrian Danek nieprzerwanie gwarantują wyśmienitym fanom wrażenia sięgające zenitu. Walki między graczami ligowymi bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa jednoznacznie, że są to zmagania nużące. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje na faul zakończone niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, wyśmienite gole oraz asysty, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich,oglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich zespołów jak Jagiellonia oraz Korona Kielce z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.