Mecz pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Korona Kielce zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin

Zaglebie Lubin vs Korona Kielce 1-1. Dnia 2022-10-09 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 12. Zmierzyły się Zaglebie Lubin oraz Korona Kielce.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Zaglebie Lubin oraz Korona Kielce zakończyła się wynikiem 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: R. Adamski 45' 1-0 B. Kopacz M. Trojak 90' 1-1 J. Nojszewski

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Tomasz Makowski 30' Bartosz Kopacz 31'

Żółte kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Zaglebie Lubin stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Motor Lublin oraz Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Korona Kielce podejmie Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna oraz Raków Częstochowa.

Wielu fanów piłki nożnej śledzi fascynujące starcia ligi Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak Tomasz Makowski częstokroć zagwarantowały własnym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych przeżyć. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy graczami bywają nader zajadłe, nie często bywa, że są to potyczki statyczne. Systematycznie obserwujemy bezwzględne sytuacje na faul, wyjątkowe sytuacje podbramkowe i asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. To też warto oglądać widowiska sportowe ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Zaglebie Lubin oraz Korona Kielce jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Zagłębia Lubin.