Korona Kielce - Stal Mielec, wynik spotkania - 0-2

W dniu 2022-10-14 16:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce i Stal Mielec.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Korona Kielce a Stal Mielec wynik wynosił 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: M. Matras 5' 0-1 M. Lebedyński S. Hamulic 45' 0-2 M. Flis

Żółte kartki Korona Kielce: Konrad Forenc 8' Yevgeni Shikavka 55' Jacek Podgórski 79' Janusz Nojszewski 81' Saša Balić 90' Adrian Danek 90'

Żółte kartki Stal Mielec: Kamil Kruk 53' Fabian Hiszpański 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Stal Mielec: Mateusz Matras 87'

Główny arbiter spotkania - Wojciech Myc, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Stal Mielec z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Lechia Gdansk.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze Ekstraklasa. Liczące się drużyny piłkarskie z tej ligi i zawodnicy tacy jak Konrad Forenc Kamil Kruk częstokroć zaserwowały fantastycznym fanom emocje zapadające w pamięć. Zdarzają się bezwzględne faule, spektakularne asysty i bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Potyczki pomiędzy piłkarzami z ligi bywają zaciekłe, rzadko zdarza się jednoznacznie, iż są to spotkania statyczne. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych. Korona Kielce i Stal Mielec i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.