Mecz pomiędzy Korona Kielce oraz Widzew Łódź zakończony wynikiem 0-1 na obiekcie Suzuki Arena dnia 2022-11-12 11:30

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Korona Kielce a Widzew Łódź wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2022-11-12 11:30 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce oraz Widzew Łódź.

Gole strzelali: M. Miloš 90' 0-1 P. Zieliński

Żółte kartki Korona Kielce: Bartosz Śpiączka 45' Jacek Podgórski 83'

Żółte kartki Widzew Łódź: Ernest Terpiłowski 17'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter spotkania - Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Slask Wroclaw a Widzew Łódź zmierzy się z Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia oraz Lechia Gdansk.

Coraz częściej mnóstwo fanów śledzi pasjonujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak Bartosz Śpiączka Ernest Terpiłowski nierzadko zapewniły fantastycznym fanom wiele wspaniałych emocji. Potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają nieustępliwe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to zmagania nużące. Nieprzerwanie obserwujemy przechodzące do historii asysty oraz bramki, ostre faule gwarantujące wyjątkowe wrażenia oraz przyjemność z meczu. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić widowiska sportowe lubianej ligi Ekstraklasa oraz śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Korona Kielce oraz Widzew Łódź w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Suzuki Arena.