Dnia 2021-11-06 11:40 miał miejsce mecz GKS Katowice kontra Korona Kielce - wynik końcowy 1-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy GKS Katowice a Korona Kielce wynik to 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-11-06 11:40 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy GKS Katowice a Korona Kielce.

Gole strzelali: F. Szymczak 27' 1-0

Żółte kartki GKS Katowice: G. Rogala 75'

Żółte kartki Korona Kielce: L. Sierpina 63'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Pskit. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna GKS Katowice stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica a Korona Kielce z Tychy 71. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa i Puszcza Niepołomice.

W dzisiejszych czasach wierni kibice futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi I Liga. Utalentowane piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak przykładowo G. Rogala L. Sierpina wielokrotnie serwują wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania pomiędzy drużynami bywają niezwykle zaciekłe, rzadko bywa, iż potyczki nudzą. Zdarzają się bezwzględne sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie czerwoną kartką, idealnie wyliczone gole oraz asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych,przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. GKS Katowice oraz Korona Kielce oraz ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.