Spotkanie pomiędzy Korona Kielce oraz Resovia Rzeszów dnia 2022-03-13 11:40: 2-1

Korona Kielce - Resovia Rzeszów wynik spotkania 2-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Korona Kielce oraz Resovia Rzeszów wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-03-13 11:40 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Korona Kielce a Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: J. Podgorski 26' 1-0 R. Mikulec 54' 1-1 D. Blanik 72' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: Z. Petrovic 82'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: J. Soljic 47'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny arbiter meczu to . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Resovia Rzeszów zmierzy się z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz Miedz Legnica.

Coraz częściej zauważamy, iż liczna grupa fanów futbolu z entuzjazmem śledzi fascynujące potyczki w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny oraz piłkarze jak Z. Petrovic J. Soljic wielokrotnie zapewniają fantastycznym entuzjastom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na ostre faule, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Cieszące oko walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zaciekłe, nie często bywa koniec końców, iż widowiska przynudzają. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych zespołów jak Korona Kielce oraz Resovia Rzeszów z ligi I Liga gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Suzuki Arena.