Dnia 2022-03-18 17:00 na obiekcie Stadion im. Orła Białego odbył się mecz między Miedz Legnica i Korona Kielce zakończony wynikiem 1-1

Pierwsza część spotkania między Miedz Legnica a Korona Kielce zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2022-03-18 17:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 24 pomiędzy Miedz Legnica a Korona Kielce.

Gole strzelali: Chuca 13' 1-0 D. Błanik 33' 1-1

Żółte kartki Miedz Legnica: N. Mijuskovic 14' K. Zapolnik 24' M. Dominguez 43' D. Tront 44' P. Makuch 64' J. Aurtenetxe 64' P. Lenarcik 83'

Żółte kartki Korona Kielce: R. Corral 54' J. Podgorski 59' P. Malarczyk 83' M. Szpakowski 90'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Jarzebak. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu Miedz Legnica stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Stomil Olsztyn a Korona Kielce zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec.

Dzisiaj wierni kibice futbolu śledzą ekscytujące starcia w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak N. Mijuskovic R. Corral stale serwują własnym miłośnikom futbolu wrażenia zapadające w pamięć. Obserwujemy książkowe asysty i bramki, ostre sytuacje na faul zakończone żółtą kartką, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Interesujące zmagania między zawodnikami okazują się bardzo zaciekłe, nie często bywa, iż zmagania nie są interesujące. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe ligi I Liga i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek futbolowych. Miedz Legnica i Korona Kielce i ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion im. Orła Białego.