Spotkanie pomiędzy Chrobry Głogów oraz Korona Kielce zakończone wynikiem 1-1 dnia 2022-04-16 10:40 na obiekcie Stadion GOS

Chrobry Głogów - Korona Kielce 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a Korona Kielce wynik to 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-04-16 10:40 na stadionie Stadion GOS rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Chrobry Głogów oraz Korona Kielce.

Gole strzelali: J. Łukowski 19' 0-1 M. Rzuchowski 47' 1-1

Żółte kartki Chrobry Głogów: R. Mandrysz 56' D. Dziabek 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Y. Shikavka 80'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Lasyk. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Chrobry Głogów stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica a Korona Kielce zmierzy się z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice.

W dzisiejszych czasach wielu kibiców śledzi poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Ciekawe futbolowe zespoły oraz zawodnicy tacy jak m.in. R. Mandrysz Y. Shikavka raz za razem zapewniły kapitalnym kibicom wiele pozytywnych wrażeń. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami zdarzają się zagorzałe, nie często zdarza się jednoznacznie, że zmagania męczą kibica. Obserwujemy efektowne asysty oraz bramki, bezwzględne faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, aby przeglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Chrobry Głogów i Korona Kielce z ligi I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion GOS.