Na stadionie Suzuki Arena miał miejsce mecz między Korona Kielce oraz Arka Gdynia - wynik 1-2

Korona Kielce vs Arka Gdynia wynik spotkania 1-2. W dniu 2022-04-23 10:40 na stadionie Suzuki Arena odbył się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 29 pomiędzy Korona Kielce a Arka Gdynia.

Po pierwszej połowie meczu między Korona Kielce a Arka Gdynia wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

Gole strzelali: E. Shikavka 16' 1-0 K. Czubak 37' 1-1 C. Alemán 64' 1-2

Żółte kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 27' L. Zarandia 90'

Żółte kartki Arka Gdynia: A. Deja 8' M. Kuzimski 35' M. Zebrowski 54' C. Aleman 58' O. Kobacki 61'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Górnik Polkowice oraz Odra Opole. Kolejno natomiast Arka Gdynia podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

W dzisiejszych czasach fani z zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Złożone z utalentowanych obrońców/napastników zespoły piłkarskie z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak P. Malarczyk A. Deja często gwarantują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele emocji. Cieszące oko zmagania między graczami są bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, że mecze nie są interesujące. Trafiamy na nieczyste sytuacje z faulem zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtej kartki, spektakularne gole czy asysty, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Dlatego też warto przeglądać widowiska sportowe ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich drużyn jak Korona Kielce i Arka Gdynia w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Suzuki Arena.