Na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego odbyło się spotkanie Puszcza Niepołomice - Korona Kielce zakończone wynikiem 5-2

Puszcza Niepołomice - Korona Kielce, wynik końcowy 5-2. W dniu 2021-11-27 19:30 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Puszcza Niepołomice i Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice i Korona Kielce wynik wynosił 4-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-2.

Gole strzelali: E. Čikoš 9' 1-0 M. Pięczek 19' 2-0 E. Čikoš 31' 3-0 H. Tomalski 38' 4-0 M. Koj 45' 4-1 J. Łukowski 59' 4-2 J. Bartosz 63' 5-2

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: I. Hladik 23' H. Tomalski 34' E. Cikos 85'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 11' M. Szpakowski 16' Z. Petrovic 26' M. Zebic 28' G. Szymusik 69'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Główny arbiter meczu - S. Tarnowski. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Puszcza Niepołomice stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce podejmie Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Stomil Olsztyn.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą niezwykle ciekawe starcia, które dotyczą ligi I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny i piłkarze jak I. Hladik M. Koj często zapewniły wyśmienitym kibicom emocje z najwyższej półki. Zmagania między drużynami bywają zajadłe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to potyczki mało interesujące. Wielokrotnie trafiamy na ostre faule, idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują wyjątkowe wrażenia i przyjemność z meczu. Z tego względu warto oglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Puszcza Niepołomice i Korona Kielce jak ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.