Korona Kielce kontra Tychy 71, wynik meczu - 0-1

Korona Kielce kontra Tychy 71, wynik 0-1. Dnia 2021-11-24 19:30 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Korona Kielce a Tychy 71.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Korona Kielce a Tychy 71 wynik to 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: D. Nowak 40' 0-1

Żółte kartki Korona Kielce: L. Sierpina 19' M. Gasior 34' Z. Petrovic 87' M. Koj 90'

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 58' D. Polap 68' J. Piatek 90'

Czerwone kartki Tychy 71:

Główny arbiter spotkania to D. Kos. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stawi czoła Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Jastrzębie oraz Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Tychy 71 z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Podbeskidzie oraz Sandecja Nowy Sącz.

Coraz częściej liczna grupa fanów z dużym zapałem śledzi potyczki ligi I Liga. Interesujące piłkarskie zespoły z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo L. Sierpina M. Kozina niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo wrażeń. Zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne sytuacje z faulem kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem, które dodają niesamowite wrażenia oraz przyjemność z meczu. Cieszące oko potyczki pomiędzy graczami z ligi bywają zajadłe, nie często bywa, iż są to potyczki nie warte uwagi. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych orazśledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Korona Kielce oraz Tychy 71 w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie, Suzuki Arena.