Mecz pomiędzy Korona Kielce oraz Raków Częstochowa zakończony wynikiem 1-0 dnia 2023-05-07 13:00 na stadionie Suzuki Arena

Dnia 2023-05-07 13:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce oraz Raków Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Korona Kielce a Raków Częstochowa zakończyła się 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Gole strzelali: Jakub Łukowski 36' 1-0

Żółte kartki Korona Kielce: Dominick Zator 53' Dalibor Takáč 55' Bartosz Kwiecień 77'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Fabian Piasecki 7' Gustav Berggren 26' Stratos Svarnas 30' Marcin Cebula 64' Zoran Arsenić 81' Giannis Papanikolaou 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Korona Kielce stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Widzew Łódź. Kolejno natomiast Raków Częstochowa podejmie Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Zaglebie Lubin.

Oddani kibice śledzą bardzo interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny oraz zawodnicy jak Dominick Zator Fabian Piasecki raz za razem zapewniły wspaniałym sympatykom mnóstwo przeżyć. Zmagania pomiędzy graczami ligowymi okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że potyczki męczą kibica. Natrafiamy na zapadające w pamięć asysty oraz gole, bezlitosne sytuacje na faul dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Serdecznie zachęcamy, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Korona Kielce i Raków Częstochowa jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Suzuki Arena.