Spotkanie Widzew Łódź kontra Korona Kielce zakończone wynikiem 0-3

Widzew Łódź kontra Korona Kielce, wynik 0-3.

Pierwsza połowa meczu między Widzew Łódź oraz Korona Kielce zakończyła się 0-2. Końcowy wynik spotkania to 0-3.

W dniu 2023-05-27 15:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 34 pomiędzy Widzew Łódź a Korona Kielce.

Gole strzelali: D. Błanik 5' 0-1 K. Petrov P. Malarczyk 40' 0-2 D. Błanik J. Łukowski 60' 0-3 M. Briceag

Żółte kartki Widzew Łódź: Juliusz Letniowski 54' Mato Miloš 64'

Żółte kartki Korona Kielce: Yevgeni Shikavka 14' Kyrylo Petrov 47' Dawid Błanik 64'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Raczkowski. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Widzew Łódź zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Korona Kielce podejmie . Następne mecze zagra z drużynami i .

Wierni fani piłki nożnej śledzą potyczki ligi Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak m.in. Juliusz Letniowski Yevgeni Shikavka bardzo często zaserwowały wyborowym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Nieustannie zdarzają się bezlitosne sytuacje na faul, książkowe gole czy asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Walki między graczami ligowymi bywają bardzo zajadłe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to potyczki statyczne. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej emocjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Widzew Łódź oraz Korona Kielce z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.