Mecz pomiędzy Jastrzębie oraz Korona Kielce zakończony wynikiem 0-2 na stadionie Stadion Miejski dnia 2021-12-05 17:00

Dnia 2021-12-05 17:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Jastrzębie a Korona Kielce zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik spotkania to 0-2.

Gole strzelali: J. Podgórski 35' 0-1 Filipe Oliveira 78' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie: S. Zalewski 27' M. Kuczalek 61' S. Zalewski 82'

Żółte kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Jastrzębie: S. Zalewski 82'

Główny sędzia spotkania - P. Idzik. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Jastrzębie stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica a Korona Kielce z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów.

Wierni fani śledzą bardzo fascynujące starcia ligi I Liga. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy jak S. Zalewski systematycznie zapewniają wyśmienitym sympatykom mnóstwo wrażeń. Wielokrotnie zdarzają się idealne asysty i gole, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite walki pomiędzy drużynami są nieustępliwe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania usypiające. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich zespołów jak Jastrzębie oraz Korona Kielce z ligi I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.