Na obiekcie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się mecz Gornik Zabrze vs Korona Kielce: 1-1

Gornik Zabrze vs Korona Kielce 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Gornik Zabrze a Korona Kielce wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-04-06 18:30 na stadionie Stadion im. Ernesta Pohla odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Gornik Zabrze a Korona Kielce.

Gole strzelali: J. Łukowski 17' 0-1 M. Briceag P. Krawczyk 66' 1-1 Ł. Podolski

Żółte kartki Gornik Zabrze: Robert Dadok 8' Erik Janža 42' Kanji Okunuki 50' Damian Rasak 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Marcus Godinho 38' Marcin Szpakowski 84' Nono 85' Nono 90'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Czerwone kartki Korona Kielce: Nono 90'

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu Gornik Zabrze zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Lech Poznan natomiast Korona Kielce z Jagiellonia. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Stal Mielec.

Coraz częściej liczni fani piłki nożnej z entuzjazmem śledzą pasjonujące potyczki ligi Ekstraklasa. Interesujące drużyny piłkarskie z ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Robert Dadok Marcus Godinho nieraz zapewniły pierwszorzędnym fanom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami ligowymi są bezkompromisowe, nie często okazuje się koniec końców, iż mecze męczą. Ustawicznie natrafiamy na bezlitosne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, wyśmienite bramki i asysty, które zapewniają wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. To też warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych oraz oglądać spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich popularnych zespołów jak Gornik Zabrze oraz Korona Kielce z ligi Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion im. Ernesta Pohla.