Mecz Korona Kielce kontra ŁKS Łódź zakończony wynikiem 2-1 dnia 2024-02-12 18:00

W ostatniej kolejce Ekstraklasy doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Korony Kielce i ŁKS Łódź. Mecz, który odbył się w Suzuki Arena, zakończył się zwycięstwem gospodarzy wynikiem 2-1. Obie drużyny zaprezentowały się z dobrej strony, a wynik na przerwę wskazywał na wyrównaną rywalizację - 1-1. Po emocjonujących 90 minutach piłki nożnej Korona Kielce odniosła zwycięstwo nad ŁKS Łódź, zdobywając cenne punkty w 20. kolejce ligowej rywalizacji.

Relacja z przebiegu meczu pomiędzy Koroną Kielce a ŁKS Łódź

Mecz 20. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Koroną Kielce a ŁKS Łódź odbył się na Suzuki Arena. Sędzia główny Paweł Raczkowski z Polski poprowadził to starcie.

W pierwszej połowie gry obie drużyny prezentowały się zdecydowanie ofensywnie, starając się narzucić swój styl. To jednak Gospodarze wyszli na prowadzenie w 36. minucie za sprawą Y. Hofmeistera, który wykończył akcję po asyście niezawodnego D. Trejo.

Goście nie zamierzali pozostawać dłużej w tyle i zdołali wyrównać jeszcze przed przerwą. H. Balić trafił do siatki w 45. minucie, asystując K. Tejanowi, zapewniając ŁKS Łódź remisującego gola.

Druga połowa meczu była pełna emocji i walki o zwycięstwo. Ostatecznie to Korona Kielce sięgnęła po trzy punkty, gdy w doliczonym czasie gry, w 90. minucie, D. Trejo zdobył bramkę decydującą o wygranej, z asystą od M. Remacle.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Marcus Godinho i Yoav Hofmeister z Gospodarzy otrzymali żółte kartki, podobnie jak Bartosz Szeliga, Kay Tejan, Jedrzej Zając oraz Jakub Letniowski z drużyny Gości.

Po zaciętym meczu, Korona Kielce wygrywa 2-1 z ŁKS Łódź. Następne mecze dla obu drużyn zapowiadają się interesująco. Gospodarze zmierzą się kolejno z Górnikiem Zabrze, Legią Warszawa oraz Jagiellonią, natomiast ŁKS Łódź czeka rywalizacja z Pogonią Szczecin, Stalą Mielec oraz Puszczą Niepołomice.