Mecz Korona Kielce kontra Lech Poznan zakończony wynikiem 0-3 dnia 2023-05-19 18:30

Dnia 2023-05-19 18:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Korona Kielce a Lech Poznan.

Pierwsza połowa spotkania między Korona Kielce a Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-3.

 

Gole strzelali: K. Velde 33' 0-1 M. Skóraś F. Marchwiński 53' 0-2 K. Velde K. Velde 56' 0-3 M. Skóraś

Żółte kartki Korona Kielce:

Żółte kartki Lech Poznan: Radosław Murawski 2'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu Korona Kielce stawi czoła Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Jagiellonia oraz . Kolejno natomiast Lech Poznan z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Wierni fani futbolu śledzą bardzo fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Radosław Murawski często zagwarantowały kapitalnym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Walki między drużynami okazują się zażarte, bardzo rzadko okazuje się, że są to zmagania drętwe. Obserwujemy spektakularne sytuacje podbramkowe czy asysty, bezwzględne faule kończące się czerwonym kartonikiem, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego więc warto śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych meczów piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli oraz śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich drużyn jak Korona Kielce i Lech Poznan z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Suzuki Arena.