Spotkanie między Widzew Łódź i Korona Kielce zakończone wynikiem 1-2 na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2022-04-26 18:30

W dniu 2022-04-26 18:30 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 30 pomiędzy Widzew Łódź a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Widzew Łódź a Korona Kielce wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

Gole strzelali: K. Hansen 48' 1-0 K. Petrov 54' 1-1 E. Shikavka 78' 1-2

Żółte kartki Widzew Łódź: P. Stepinski 81' J. Letniowski 90'

Żółte kartki Korona Kielce: O. Sewerzynski 40' Y. Shikavka 89'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny sędzia spotkania - D. Stefanski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Widzew Łódź stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Podbeskidzie. Kolejno natomiast Korona Kielce podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami GKS Katowice i Tychy 71.

Liczni fani futbolu śledzą potyczki ligi I Liga. Interesujące zespoły futbolowe z tej ligi i zawodnicy jak P. Stepinski O. Sewerzynski nierzadko zaserwowały wyśmienitym sympatykom mnóstwo niesamowitych emocji. Natrafiamy na brutalne faule, wspaniałe asysty czy sytuacje podbramkowe gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to spotkania drętwe. Z tego względu warto przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych orazśledzić widowiska sportowe znanej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Widzew Łódź oraz Korona Kielce i ich udział w I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.