Korona Kielce vs Górnik Polkowice, wynik spotkania 2-1

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Korona Kielce a Górnik Polkowice wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-04-30 16:00 na stadionie Suzuki Arena rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce i Górnik Polkowice.

Gole strzelali: R. Gegedosh 33' 0-1 Roberto Corral 53' 1-1 M. Szpakowski 90' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 41' J. Podgorski 50' K. Petrov 78'

Żółte kartki Górnik Polkowice: A. Hafez 45' A. Purzycki 46' A. Purzycki 56' R. Gegedosh 67'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: A. Purzycki 56'

Główny arbiter meczu - M. Szczerbowicz. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu Korona Kielce stanie naprzeciw Odra Opole, następne spotkania z drużynami GKS Katowice i Tychy 71 a Górnik Polkowice podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica.

W dzisiejszych czasach mnóstwo fanów śledzi fascynujące poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Interesujące drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak przykładowo P. Malarczyk A. Hafez niejednokrotnie zaserwowały fantastycznym entuzjastom futbolu wiele emocji. Walki pomiędzy graczami ligowymi są bardzo zagorzałe, nie często bywa, że mecze męczą kibica. Natrafiamy na brutalne faule, książkowe asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Korona Kielce i Górnik Polkowice w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na wyjątkowym stadionie, Suzuki Arena.