Spotkanie Górnik Polkowice - Korona Kielce, wynik końcowy 2-2

Górnik Polkowice - Korona Kielce 2-2. W dniu 2021-10-23 10:40 na stadionie Stadion Górnik odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 14 pomiędzy Górnik Polkowice a Korona Kielce.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Górnik Polkowice a Korona Kielce wynik to 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: M. Piątkowski 45' 1-0 A. Danek 74' 1-1 J. Podgórski 83' 1-2 K. Szmyt 90' 2-2

Żółte kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 27' M. Magdziak 86'

Żółte kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 32' M. Szpakowski 40' M. Koj 67' Z. Petrovic 71' M. Lewandowski 88' P. Malarczyk 90'

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Piatkowski 77'

Czerwone kartki Korona Kielce: P. Malarczyk 90'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Rasmus. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Górnik Polkowice zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce z Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn oraz GKS Katowice.

Wierni fani z zaangażowaniem śledzą ciekawe potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Składające się z utalentowanych obrońców oraz napastników futbolowe drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak B. Zoladz P. Malarczyk wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym kibicom emocje z najwyższej półki. Nieprzerwanie natrafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne sytuacje z faulem zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Interesujące walki między drużynami piłkarskimi bywają bezkompromisowe, rzadko zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania nie warte uwagi. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich,śledzić mecze futbolowe ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich lubianych zespołów jak Górnik Polkowice oraz Korona Kielce w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Górnik.