Dnia 2023-02-18 14:00 na obiekcie Suzuki Arena odbyło się spotkanie Korona Kielce kontra Lechia Gdansk zakończone wynikiem 1-0

Korona Kielce kontra Lechia Gdansk, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza część spotkania między Korona Kielce i Lechia Gdansk zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2023-02-18 14:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: R. Deaconu 37' 1-0 Nono

Żółte kartki Korona Kielce: Kyrylo Petrov 44' Kyrylo Petrov 60' Marcel Zapytowski 79' Marcus Godinho 90'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Jarosław Kubicki 78'

Czerwone kartki Korona Kielce: Kyrylo Petrov 60'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Lechia Gdansk z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Miedz Legnica.

Bardzo często fani futbolu śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły i piłkarze jak Kyrylo Petrov Jarosław Kubicki wielokrotnie gwarantują fantastycznym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki między graczami są bezkompromisowe, nie często bywa, że potyczki przynudzają. Natrafiamy na niezwykłe asysty i gole, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się pokazaniem żółtej kartki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Z tego względu warto oglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich zespołów jak Korona Kielce i Lechia Gdansk z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Suzuki Arena.