Korona Kielce vs Cracovia Krakow, wynik spotkania - 2-1

W dniu 2023-02-06 18:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Korona Kielce a Cracovia Krakow.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Korona Kielce i Cracovia Krakow zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: P. Malarczyk 30' 1-0 A. Deja J. Łukowski 56' 2-0 K. Knap 66' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: Nono 25' Miłosz Trojak 65' Marius Briceag 90' Marcel Zapytowski 90'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Takuto Oshima 52' Paweł Jaroszyński 73' David Jablonsky 82'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter meczu to Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Wisla Plock. Kolejno natomiast Cracovia Krakow z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Slask Wroclaw.

Wierni kibice śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie zespoły oraz zawodnicy jak Nono Takuto Oshima nader często zaserwowały wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy spektakularne gole i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Przyciągające uwagę walki pomiędzy graczami są niezwykle zaciekłe, rzadko okazuje się, że mecze nas nudzą. Zachęcamy każdego kibica, żeby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań piłkarskich i oglądać wydarzenia piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich legendarnych zespołów jak Korona Kielce i Cracovia Krakow w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Suzuki Arena.