Spotkanie Korona Kielce kontra Widzew Łódź zakończone wynikiem 0-1

W dniu 2021-10-15 18:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13. Zmierzyły się Korona Kielce i Widzew Łódź.

Pierwsza część spotkania między Korona Kielce a Widzew Łódź zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: M. Montini 45' 0-1

Żółte kartki Korona Kielce: M. Zebic 24' M. Gasior 40' M. Szpakowski 45' A. Danek 48' L. Sierpina 78'

Żółte kartki Widzew Łódź: M. Hanousek 12' K. Danielak 45' T. Dejewski 49' M. Montini 53' K. Karasek 56' J. Letniowski 60' J. Letniowski 63' J. Wrabel 90'

Czerwone kartki Widzew Łódź: J. Letniowski 63'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Kwiatkowski. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Korona Kielce stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn i Odra Opole. Kolejno natomiast Widzew Łódź podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Jastrzębie i Resovia Rzeszów.

Kibice śledzą pasjonujące poczynania ligi I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły i zawodnicy jak M. Zebic M. Hanousek raz za razem zagwarantowały wyśmienitym sympatykom emocje z najwyższej półki. Potyczki między zawodnikami zdarzają się zażarte, rzadko okazuje się koniec końców, że są to zmagania nudne. Zdarzają się spektakularne asysty czy bramki, bezwzględne faule, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Dlatego też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich orazprzeglądać mecze piłkarskie emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Korona Kielce oraz Widzew Łódź i ich udział w I Liga zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.