Na obiekcie Stadion Groclinu Dyskobolii dnia 2023-02-25 16:30 odbył się mecz między Warta Poznań i Korona Kielce zakończony wynikiem 5-1

Warta Poznań - Korona Kielce, wynik 5-1. Dnia 2023-02-25 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Groclinu Dyskobolii rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Warta Poznań a Korona Kielce.

Pierwsza połowa spotkania między Warta Poznań oraz Korona Kielce zakończyła się 3-0. Końcowy wynik meczu to 5-1.

Gole strzelali: E. Shikavka 8' 1-0 J. Grzesik 31' 2-0 K. Matuszewski M. Szczepański 45' 3-0 J. Grzesik M. Szczepański 60' 4-0 R. Ivanov 73' 5-0 K. Kostorz 90' 5-1 J. Kiełb

Żółte kartki Warta Poznań: Konrad Matuszewski 63'

Żółte kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter meczu - Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Cracovia Krakow natomiast Korona Kielce zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Pogon Szczecin.

Dzisiaj liczni fani piłki nożnej śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły i zawodnicy tacy jak przykładowo Konrad Matuszewski systematycznie gwarantują własnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Cieszące oko zmagania między graczami ligowymi okazują się zażarte, rzadko zdarza się definitywnie, iż są to zmagania mało interesujące. Obserwujemy ostre faule zakończone niejednokrotnie żółtym kartonikiem, wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Warta Poznań oraz Korona Kielce w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Groclinu Dyskobolii.