Na obiekcie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz Legia Warszawa - Korona Kielce: 3-2

Legia Warszawa - Korona Kielce, wynik końcowy 3-2. W dniu 2023-01-29 14:00 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18. Na przeciw siebie stanęły Legia Warszawa i Korona Kielce.

Po pierwszej połowie spotkania między Legia Warszawa a Korona Kielce wynik wynosił 2-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: Josué 24' 1-0 Maik Nawrocki 36' 2-0 Josué Bartosz Kapustka 47' 3-0 Carlitos Yevgeni Shikavka 65' 3-1 Yevgeni Shikavka 79' 3-2 Miłosz Trojak

Żółte kartki Legia Warszawa: Josué 23' Maik Nawrocki 27' Bartosz Kapustka 42' Paweł Wszołek 45' Rafał Augustyniak 67' Kacper Tobiasz 83' Maciej Rosołek 90'

Żółte kartki Korona Kielce: Marcel Zapytowski 23' Nono 45'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny arbiter spotkania to Damian Sylwestrzak, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym meczu Legia Warszawa stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Piast Gliwice. Kolejno natomiast Korona Kielce podejmie Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Lechia Gdansk.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice futbolu śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Utalentowane zespoły piłkarskie z tej ligi i piłkarze jak Josué Marcel Zapytowski nieustannie zapewniają wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo wrażeń. Interesujące potyczki między drużynami ligowymi są zaciekłe, rzadko zdarza się, że są to spotkania statyczne. Zdarzają się bezlitosne faule, idealnie wyliczone asysty czy bramki dodające pikanterii całemu wydarzeniu. Zachęcamy każdego kibica, aby przeglądać mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Legia Warszawa oraz Korona Kielce i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Chcesz się dowiedzieć czegoś nowego? Kliknij tutaj i przeczytaj artykuł!