Pogon Szczecin - Korona Kielce, wynik meczu 3-1

Pogon Szczecin - Korona Kielce, wynik 3-1. W dniu 2023-09-16 13:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Pogon Szczecin a Korona Kielce.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Pogon Szczecin oraz Korona Kielce zakończyła się 1-1. Końcowy wynik meczu to 3-1.

Gole strzelali: Nono 36' 0-1 V. Bichakhchyan 45' 1-1 R. Kurzawa A. Gorgon 66' 2-1 V. Bichakhchyan D. Lončar 81' 3-1 E. Koulouris

Żółte kartki Pogon Szczecin: Kamil Grosicki 43' Luka Zahović 73'

Żółte kartki Korona Kielce: Martin Remacle 61'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin zmierzy się już z Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa oraz Lech Poznan natomiast Korona Kielce z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Jagiellonia II oraz Stal Mielec.

Liczni kibice śledzą niezwykle ciekawe potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Liczące się piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Kamil Grosicki Martin Remacle nierzadko zapewniły wyśmienitym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Systematycznie trafiamy na brutalne sytuacje z faulem, niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty, które dodają pikanterii całemu wydarzeniu. Cieszące oko walki pomiędzy piłkarzami ligowymi zdarzają się zajadłe, niezwykle rzadko zdarza się jednoznacznie, iż mecze nie są interesujące. Warto więc śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, oglądać mecze piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Pogon Szczecin oraz Korona Kielce i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.