Mecz Korona Kielce kontra Piast Gliwice zakończony wynikiem 1-1

Korona Kielce kontra Piast Gliwice, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Korona Kielce a Piast Gliwice wynik to 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2022-10-29 13:00 na stadionie Suzuki Arena odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 15. Zmierzyły się ze sobą Korona Kielce i Piast Gliwice.

Gole strzelali: J. Łukowski 16' 1-0 D. Błanik K. Wilczek 77' 1-1 A. Katránis

Żółte kartki Korona Kielce: Adrian Danek 57' Marcin Szpakowski 80'

Żółte kartki Piast Gliwice: Damian Kądzior 67'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Korona Kielce stawi czoła Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Łęczna i Lechia Gdansk.

Bardzo często wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak przykładowo Adrian Danek Damian Kądzior nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki pomiędzy zawodnikami są nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż są to zmagania nudne. Natrafiamy na brutalne faule kończące się wielokrotnie czerwonym kartonikiem, spektakularne sytuacje podbramkowe i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z fanów, aby przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i oglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Korona Kielce i Piast Gliwice z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Suzuki Arena.