Na stadionie Stadion Miejski w Mielcu dnia 2023-09-29 16:00 miał miejsce mecz pomiędzy Stal Mielec oraz Korona Kielce zakończony wynikiem 2-3

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Stal Mielec oraz Korona Kielce wynik wynosił 1-2. Końcowy wynik meczu to 2-3.

Dnia 2023-09-29 16:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 10 pomiędzy Stal Mielec a Korona Kielce.

Gole strzelali: E. Shikavka 20' 0-1 Nono M. Remacle 22' 0-2 M. Czyżycki K. Getinger 33' 1-2 J. Konstantyn 74' 1-3 Y. Hofmeister B. Esselink 90' 2-3 M. Matras

Żółte kartki Stal Mielec: Marco Ehmann 9' Piotr Wlazło 60'

Żółte kartki Korona Kielce: Marcus Godinho 15' Martin Remacle 34' Jacek Podgórski 58' Mateusz Czyżycki 62'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Główny arbiter meczu - Malec Pawel, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu drużyna Stal Mielec stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Warta Poznań oraz Legia Warszawa a Korona Kielce z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Puszcza Niepołomice.

Wierni fani śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. Marco Ehmann Marcus Godinho wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym kibicom mnóstwo pozytywnych przeżyć. Wspaniałe potyczki pomiędzy piłkarzami są nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa definitywnie, że potyczki nudzą fana. Stale zdarzają się idealne bramki oraz asysty, bezwzględne sytuacje na faul dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. To też warto śledzić widowiska sportowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Udział takich popularnych zespołów jak Stal Mielec oraz Korona Kielce z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.