Mecz Pogon Szczecin kontra Korona Kielce zakończony wynikiem 0-0

Po pierwszej połowie spotkania między Pogon Szczecin i Korona Kielce wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-0.

Dnia 2023-03-18 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Pogon Szczecin i Korona Kielce.

Gole strzelali:

Żółte kartki Pogon Szczecin: Luka Zahović 37'

Żółte kartki Korona Kielce: Dalibor Takáč 80'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia meczu - Tomasz Kwiatkowski, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym meczu Pogon Szczecin stanie naprzeciw Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Jagiellonia.

W dobie dzisiejszych czasów mnóstwo kibiców śledzi interesujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Uzdolnione drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Luka Zahović Dalibor Takáč nieprzerwanie sprawiają swoim fanom wrażenia zapadające w pamięć. Walki między graczami z ligi są nader zażarte, rzadko bywa, iż są to zmagania nużące. Obserwujemy wspaniałe gole czy asysty, brutalne faule zakończone bardzo często czerwonym kartonikiem, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich i śledzić mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Pogon Szczecin i Korona Kielce i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.