Spotkanie Korona Kielce - Podbeskidzie, wynik końcowy 2-1

Dnia 2022-04-05 18:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 25 pomiędzy Korona Kielce a Podbeskidzie.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Korona Kielce oraz Podbeskidzie wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: D. Błanik 10' 1-0 Y. Çeltik 51' 1-1 J. Kiełb 90' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 69'

Żółte kartki Podbeskidzie: M. Wypych 49'

Czerwone kartki Podbeskidzie:

Główny sędzia meczu - P. Pskit. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Korona Kielce stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź a Podbeskidzie podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Sandecja Nowy Sącz.

Wierni kibice śledzą pasjonujące starcia ligi I Liga. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze jak M. Koj M. Wypych raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym sympatykom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na spektakularne gole czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Niesamowite potyczki pomiędzy graczami z ligi okazują się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, iż są to widowiska mało interesujące. Warto więc oglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich. Korona Kielce oraz Podbeskidzie jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Suzuki Arena.