Dnia 2022-04-01 16:00 miał miejsce mecz między Sandecja Nowy Sącz oraz Korona Kielce zakończony wynikiem 2-2

Sandecja Nowy Sącz vs Korona Kielce 2-2.

Pierwsza połowa spotkania między Sandecja Nowy Sącz a Korona Kielce zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Dnia 2022-04-01 16:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 26. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz oraz Korona Kielce.

Gole strzelali: T. Boczek 50' 1-0 J. Podgórski 65' 1-1 Ł. Zjawiński 79' 2-1 J. Łukowski 81' 2-2

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: E. Maissa Fall 7' D. Szufryn 22' T. Boczek 33' T. Nawotka 66'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Koj 38' D. Takac 54' G. Szymusik 66' A. Danek 89'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Malec. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Jastrzębie, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Korona Kielce zmierzy się z Podbeskidzie. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów.

Fani piłki nożnej śledzą ekscytujące poczynania w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak E. Maissa Fall M. Koj nieustannie sprawiają fantastycznym kibicom wiele emocji. Trafiamy na wspaniałe gole i asysty, nieczyste faule zakończone czerwoną kartką dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Niesamowite walki między graczami ligowymi bywają zaciekłe, rzadko bywa, że są to zmagania nie warte uwagi. Dlatego też warto śledzić zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,przeglądać mecze futbolowe znanej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich legendarnych zespołów jak Sandecja Nowy Sącz oraz Korona Kielce w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.