Na obiekcie Suzuki Arena dnia 2023-03-11 14:00 odbyło się spotkanie Korona Kielce vs Radomiak Radom - wynik 2-1

Korona Kielce vs Radomiak Radom 2-1. Dnia 2023-03-11 14:00 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Korona Kielce oraz Radomiak Radom.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Korona Kielce oraz Radomiak Radom wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Leonardo Rocha 6' 0-1 Luís Machado E. Shikavka 44' 1-1 R. Deaconu K. Kostorz 90' 2-1 D. Błanik

Żółte kartki Korona Kielce: Marius Briceag 59' Ronaldo Deaconu 71'

Żółte kartki Radomiak Radom: Luís Machado 43' Damian Jakubik 72' Francisco Ramos 86'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Korona Kielce stanie naprzeciw Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Gornik Zabrze a Radomiak Radom podejmie Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Raków Częstochowa.

Wierni kibice z zapałem śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych graczy drużyny futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak Marius Briceag Luís Machado wielokrotnie zaserwowały wyborowym miłośnikom mnóstwo niesamowitych wrażeń. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami bywają bardzo zażarte, nie często okazuje się, iż są to spotkania statyczne. Zdarzają się nieczyste faule kończące się niejednokrotnie czerwoną kartką, idealnie wyliczone sytuacje podbramkowe czy asysty, które gwarantują niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto oglądać wydarzenia piłkarskiej znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Udział takich lubianych drużyn jak Korona Kielce oraz Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Suzuki Arena.