Spotkanie między Korona Kielce oraz Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 2-1 na obiekcie Suzuki Arena

Dnia 2022-04-09 10:40 na obiekcie sportowym Suzuki Arena rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Korona Kielce a Zaglebie Sosnowiec.

Pierwsza połowa meczu między Korona Kielce oraz Zaglebie Sosnowiec zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: E. Shikavka 55' 1-0 Filipe Oliveira 67' 2-0 W. Szumilas 74' 2-1

Żółte kartki Korona Kielce: A. Fraczczak 50' P. Malarczyk 57'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Maslowski 70' W. Kaminski 75'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Kos. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Korona Kielce zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Arka Gdynia oraz Widzew Łódź natomiast Zaglebie Sosnowiec podejmie ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica.

Mnóstwo kibiców śledzi fascynujące potyczki, które tyczą się ligi I Liga. Liczące się piłkarskie zespoły z ligi oraz zawodnicy jak A. Fraczczak M. Maslowski nieustannie serwują kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Natrafiamy na przechodzące do historii gole czy asysty, nieczyste faule, które zapewniają smaczku całemu widowisku. Walki między graczami zdarzają się niezwykle zażarte, nie często zdarza się, że zmagania męczą fana. Dlatego więc warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać widowiska piłkarskie wyjątkowej ligi I Liga. Uczestnictwo takich znanych zespołów jak Korona Kielce oraz Zaglebie Sosnowiec z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Suzuki Arena.