Mecz Slask Wroclaw - Korona Kielce zakończony wynikiem 1-1

Dnia 2023-02-11 14:00 na obiekcie sportowym Tarczyński Arena odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Slask Wroclaw a Korona Kielce.

Pierwsza połowa spotkania między Slask Wroclaw i Korona Kielce zakończyła się 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: John Yeboah 68' 1-0 Diogo Verdasca Jakub Łukowski 87' 1-1

Żółte kartki Slask Wroclaw: Erik Expósito 41' Konrad Poprawa 50'

Żółte kartki Korona Kielce: Piotr Malarczyk 37' Jakub Łukowski 40' Marcin Szpakowski 43'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Główny arbiter spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Slask Wroclaw stanie naprzeciw Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Lech Poznan oraz Kalisz. Kolejno natomiast Korona Kielce z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań oraz Wisla Plock.

Fani z entuzjazmem śledzą niezwykle interesujące poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły oraz piłkarze jak Erik Expósito Piotr Malarczyk raz za razem zaserwowały pierwszorzędnym sympatykom wrażenia z najwyższej półki. Przyciągające uwagę zmagania między piłkarzami okazują się bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa, iż są to potyczki drętwe. Stale obserwujemy bezwzględne sytuacje z faulem zakończone bardzo często żółtym kartonikiem, wyjątkowe gole oraz asysty gwarantujące wspaniałe wrażenia z meczu. To też warto przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich i śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Udział takich znanych drużyn jak Slask Wroclaw i Korona Kielce z ligi Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Tarczyński Arena.